Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Mając na uwadze olbrzymie zainteresowanie aktywnym spędzaniem czasu – szczególnie tu, na mazurach stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, gdzie umożliwiamy zaplanowanie, przygotowanie i realizację planów związanych z wycieczką rowerową.

Wszechobecna zieleń, mnóstwo tras, przepiękne widoki i dziesiątki, jak nie setki ciekawych i interesujących miejsc do zwiedzenia – takie są mazury. Kraina Wielkich Jezior daje olbrzymią dawkę świeżych doznań szczególnie jeśli zdecydujemy się wypożyczyć rower i rozpocząć zwiedzanie. Poruszając się drogami leśnymi, szutrowymi, polnymi, przygotowanymi szlakami czy zwykłymi drogami zawsze mamy nieograniczone możliwości. To od nas zależy w którym kierunku się udamy i niezależnie od wyboru zawsze trafimy na jakąś urokliwą wieś z zabytkowym kościołem, ciekawym mazurskim budownictwem czy pałacem bądź zamkiem gotyckim.

Cennik

Wypożyczalnia rowerów na Mazurach

Zalety

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Rozbudowana infrastruktura turystyczna sprawia, że w prawie każdej miejscowości możemy zrobić przystanek na kawę czy herbatę, bądź ciepły posiłek w restauracji. Gęsta sieć hoteli, gościńców, kwater czy domków do wynajęcia pozwala nam wynająć nocleg w dowolnym momencie i miejscu dostosowując wycieczkę do naszych możliwości czy panujących warunków atmosferycznych.

Mobilna wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Nasza wypożyczalnia rowerów na Mazurach jest doskonale przygotowana do obsługi osób indywidualnych, rodzin jak również grup zorganizowanych.

Wypożyczamy przyczepki i foteliki dla małych dzieci, rowery z damską i męską ramą różnych typów i przede wszystkim rowery elektryczne i zwykłe. Dzięki własnemu transportowi świadczymy usługi wypożyczalni mobilnej z dojazdem do klienta, bądź pod wskazany adres.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z nami a pomożemy w organizacji rodzinnego weekendu na rowerach, bądź zaplanujemy trasę wedle Państwa oczekiwań – wśród malowniczych pejzaży Mazur lub z nastawieniem na najlepsze atrakcje turystyczne.

Pobierz regulamin wypożyczalni