Pogotowie rowerowe z dojazdem do klienta

Działamy na terenie powiatu mrągowskiego i okolic.

Naszą misją jest wspomaganie rowerzystów. Łączymy to z nowatorskim rozwiązaniem dotyczącym lokalizacji naprawy. Oferujemy nową usługę na rynku Polski. Jest to mobilny serwis rowerowy, tak zwane Pogotowie Rowerowe.

Oferta ta jest skierowana do wszystkich, którzy są na trasie rowerowej i doszło do usterki roweru uniemożliwiającej dalsze przemieszczanie się. Obsługujemy osoby prywatne jak i wycieczki zorganizowane.

Twój rower zepsuł się podczas trasy?

Dojedziemy w miejsce w którym się znajdujesz, odbierzemy Twój sprzęt, a Ty będziesz mógł wrócić z wycieczki wygodnie zastępczym rowerem ! 

Mobilne Pogotowie Rowerowe

Mobilny Serwis Rowerowy  to Twoja wygoda, brak zmartwień w czasie wycieczki, oszczędność czasu i pieniędzy. Dojeżdżamy i naprawiamy rowery w miarę naszych możliwości na miejscu. W przypadku awarii wykluczającą szybką naprawę – możliwy jest transport roweru do serwisu a jego użytkownika do hotelu czy ewentualnie na kwaterę.

Jest również możliwość podmiany roweru na drugi, na koniec dnia dowieziemy Twój naprawiony rower w umówione miejsce , gdzie dokonamy ponownej wymiany jednośladów.

Rowery są naszą pasją, więc masz gwarancję że wkładamy serce w naszą pracę.

Pozbądź się zmartwień, poproś nas o pomoc !

Jak działa nasz serwis?

Dzwonisz na numer 606 856 650 i opisujesz problem z rowerem a my jak najszybciej przyjeżdżamy do Ciebie i naprawiamy go. To warsztat przyjeżdża do Ciebie, a nie na odwrót.

CENNIK:

Dojazd: 2 zł za każdy kilometr do i od klienta

Podmiana roweru zastępczego: dzień 50 zł zwykły 100 zł elektryczny

Wymiana opony, dętki: usługa 30 zł

Wymiana łańcucha: usługa 30 zł

W zakres naszych usług wchodzi:

  • mobilny serwis rowerowy

  • warsztat rowerowy usługa door to door

  • pomoc w trasie

  • wymiana opony, dętki, łańcucha itd.

  • Transport roweru zastępczego, ewentualna podmiana roweru