W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie – płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
  • Płatność PayPal – jeżeli mieszkasz za granicą możesz również skorzystać z szybkiej płatności logując się w serwisie PayPal, i na konto info@sklepebike.pl możesz wpłacić odpowiednią kwotę  za towar zakupiony w naszym sklepie .

Dane konta bankowego
ALIOR BANK
85 2490 0005 0000 4530 6796 5482

Foreign transfer
IBAN: PL 85 2490 0005 0000 4530 6796 5482
Kod SWIFT Alior Bank: ALBPPLPW
Kod BIC Alior Bank: ALBPPLPW

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

  • ePrzelewy – lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia