– GPS Tracker do napędów Bosch, Brose, Yamaha i innych E-Bike!
– Aktywne zabezpieczenie przed kradzieżą Twojego drogiego e-roweru!
– Niewidoczna instalacja lokalizatora GPS, który określa lokalizację e-roweru!
– Monitorowanie w czasie rzeczywistym, zawsze zapewnia bezpieczny widok Twojego roweru elektrycznego!
– Nagrywanie szlaków i tras z wieloma funkcjami udostępniania!
– Zarządzanie flotą dzięki PowUnity Multi-Tracking za pośrednictwem komputera!
– Universal GPS Tracker dla każdej aplikacji i dla użytkowników technologii!
– Łatwa instalacja
– Appalarm dla IOS i Androida

Twój uniwersalny system GPS Tracker BikeTrax obejmuje:
– lokalizator GPS ze zintegrowaną kartą SIM
– uniwersalny (otwarty) kabel połączeniowy
– dodatkowy akumulator 1000 mAh
– dwustronny klej montażowy i odpowiednie opaski kablowe
– bezpłatna aplikacja na smartfony
– 1 rok bezpłatnego transferu danych w całej UE *

Zintegrowana karta SIM
GPS Tracker Universal jest zintegrowany z ogólnounijną siecią danych poprzez zintegrowaną kartę SIM. Oznacza to, że możesz wyświetlić współrzędne lokalizacji GPS Tracker Universal w dowolnym momencie w całej UE *. W przypadku kradzieży BikeTrax aktywuje się natychmiast i emituje alarm na smartfonie. Bez względu na to, w jakim kraju UE jesteś.

W tym 1 rok bezpłatnej transmisji danych w całej Europie

Przesyłanie współrzędnych GPS do smartfona odbywa się za pośrednictwem GPRS i GSM. W pierwszym roku PowUnity przejmuje koszty transferu danych. Pod koniec pierwszego bezpłatnego roku należy zapłacić 3,95 EUR miesięcznie – bez zobowiązań i można je aktywować co miesiąc za pośrednictwem aplikacji PowUnity. Więc jeśli chcesz korzystać z BikeTrax tylko w miesiącach letnich, możesz to zrobić za pomocą prostego gestu.

Route Diary
Przebierane trasy, w tym odległość, średnia i maksymalna prędkość, są zapisywane codziennie w dzienniku trasy. Eksport odbywa się jako plik GPX. Możesz używać swojego profilu użytkownika (tj. Nazwy użytkownika i hasła) na dowolnej liczbie smartfonów. Twoja rodzina i przyjaciele mogą zobaczyć, gdzie jesteś, i otrzymać alarm kradzieży.

Dodatkowa bateria
Zazwyczaj BikeTrax jest podłączony do akumulatora Twojego e-roweru (motocykl, samochód, autobus VW). Po wyjęciu baterii dodatkowa bateria dołączona do GPS Tracker Universal zapewnia niezbędną moc. Bateria gwarantuje czas pracy wynoszący 14 godzin (aktywne śledzenie) do 3 tygodni w trybie czuwania (rower nie porusza się). Dodatkowy akumulator jest ładowany natychmiast po podłączeniu akumulatora roweru elektrycznego (motocykl, samochód, autobus VW) (około 1,5 godziny ładowania od 0 do 100 procent).

Platforma internetowa PowUnity
Na platformie internetowej PowUnity możesz wygodnie przeglądać swoją lokalizację i trasy za pomocą laptopa lub komputera